Promet to lider w dystrybucji opakowań szklanych i zamknięć na rynku Środkowo-Wschodniej Europy.

Skala klientów na nasze opakowania zaczyna się od małych firm rodzinnych a kończy na najbardziej rozpoznawalnych markach wśród producentów żywności i napojów. Każdego dnia miliony osób korzysta z naszych produktów.

Ponad 25 letnie doświadczenie w branży pozwala nam kompleksowo obsłużyć naszych klientów z całego świata i dostarczyć im produkty i usługi najlepsze w swojej klasie.

W naszej ofercie znajdują się wszelkie opakowania szklane jak słoje i butelki w wielu: wzorach, pojemnościach, kolorach oraz zamknięcia takie jak kapsle, wieczka, zakrętki ROPP, korki, zamknięcia pałąkowe oraz akcesoria. Nasze produkty na potrzeby sieci sklepów detalicznych również konfekcjonujemy w odpowiednie pakiety i aplikujemy etykiety z odpowiednimi informacjami.

Jesteś zainteresowany naszymi produktami? Przejdź do naszej oferty lub skontaktuj się z nami.

Chcesz zostać naszym dostawcą? Przejdź do zostań dostawcą.Wartości firmy: pokora i rzetelność, zdrowie, profesjonalizm.

Pokora i rzetelne podejście do realizowanych zamówień to główna myśl firmy. Respektowane są wszelkie reklamacje oraz realnie prowadzone są zamówienia względem oczekiwań klientów

Firma ceni sobie rozwój. Dzięki wielu zadowolonym klientom i ich opiniom stale udoskonalane są działania – od optymalizacji procesów, usprawnienie realizacji zamówień dla lepszej obsługę klienta.

Opakowania dystrybuowane w firmie Promet łączą się ze zdrowym stylem życia. Szkoło nie wpływa negatywnie na przechowywaną żywność, jest najbardziej ekologicznym i bezpiecznym materiałem do jej przechowywania. Dlatego mając na celu wsparcie tych idei, firma Promet otworzyła sklep Fuegos, czyli skład rzeczy potrzebnych. Mikro producenci, gospodarstwa rolne czy prywatne osoby mogą zaopatrzyć się w akcesoria do wyrobu żywności oraz opakowania do przechowywania.